Přejít k hlavnímu obsahu

O nás

Firma ARTHUR-GIPS působí na trhu již od roku 2004. Sídlíme v Mělníku a nabízíme dodávky stavebnin, dřevomateriálů a stavebních prací. Působíme především v mělnickém a přilehlém regionu, ale část našich dodávek směřuje i do vzdálenějších koutů České republiky.

Sortiment neustále rozšiřujeme, kromě stavebnin a dřevomateriálů nabízíme i barvy – laky, podlahy, dveře a zárubně, hobby materiály, nářadí. Nadále však zůstáváme specialisty na sádrokartony a izolace, včetně kompletního příslušenství pro obor suché výstavby.

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní poradenský servis a kvalitní provedení sádrokartonářských prací, montáž plovoucích podlah, dveří a zárubní, střešních oken, stavbu pergol a další práce ve stavebním oboru.

V oblasti prodeje realizujeme nákup stavebních materiálů přímo od výrobců, což nám umožňuje nabízet NÍZKÉ CENY a zprostředkovávat SLEVY pro významné zakázky. Základem naší nabídky jsou produkty renomovaných značek. Kromě toho, že u nás zákazníci nakoupí široký sortiment na jednom místě, nabízíme také komplexní servis od poradenství a kalkulací materiálu až po dopravu zboží na místo stavby nebo realizace zakázky.

V oblasti montáží je naší obchodní strategií KVALITA a SPOLEHLIVOST. Podařilo se nám sestavit kvalitní tým techniků a řemeslníků, o čemž svědčí neustále narůstající objem zakázek, především v oblasti montáží sádrokartonů. Všechny naše práce, ať se již jedná o montáž sádrokartonu, realizaci izolací, omítek nebo položení podlahy, osazení dveří a zárubní, jsou prováděny zkušenými pracovníky s několikaletou praxí. Naše montáže provádíme se zárukou a plným servisem. Jsme držiteli certifikátů na montáž protipožárních a bezpečnostních konstrukcí.

Kontaktujte naše stavebniny se svojí poptávkou na tel. 724 560 651 nebo na emailu obchod@agips.cz a přesvědčte se o našich výhodných cenách produktů a realizací. Pokud budete mít zájem o nabídku včetně montáže sádrokartonů, oken, dveří či pokládky podlah, je potřeba provést zaměření přímo na místě realizace. V takovém případě můžete kontaktovat přímo našeho technika: 724 590 827, montaz@agips.cz .